שאלות תשובות

שאלות ותשובות לפני שטסים לעבוד בחו"ל נתקלתם בהצעת עבודה מפתה בחו"ל? סקרנים לגבי הבאזז סביב עבודה בעגלות? ריכזנו לפניכם את כל מה שחשוב לדעת לגבי עבודה בחו"ל. המדריך של pjobs יעשה לכם סדר.

הסיבות לעבוד בחו"ל הן רבות ומגוונות. רבים ממי שבוחרים לעשות זאת הם צעירים אחרי צבא, אך לא רק – רבים עוברים לחו"ל בעקבות הזדמנות לצמיחה עסקית או שינוי מרענן בתפקיד (רילוקיישן לצרכי עבודה), רצון להתחיל חיים חדשים ועוד.

שיקול נוסף הוא היבט השכר – אמנם השכר משתנה בין מדינות אך במקומות רבים יש הזדמנות להרוויח הרבה יותר ממה שדרוש על מנת ליהנות מחיים באיכות טובה

יש לא מעט מקרים וסיפורים על ישראלים שטסו לעבוד בחו"ל ללא היתר מתאים. חלק מהסיפורים מתארים הצלחות ואחרים מגוללים משהו שבקלות אפשר לעשות עליו סרט אימה. בפועל, מדינות רבות נוקטות בגישה של "אפס סובלנות" בנושא ובמקרה הטוב תגורשו לצמיתות ואילו באחרים תיקנסו ואף תבלו בכלא ולכן יש חשיבות גדולה לעבודה באופן חוקי.

על מנת לעבוד בחו"ל דרושה ויזה מתאימה (ויזת עבודה) ואישורים נוספים, בהתאם למדינת היעד. על מנת לקבל אישורים אלה תידרשו להמציא מסמכים, למשל – אישור מעסיק, תדפיסי חשבון בנק ועוד. אחת הדרכים הנוחות לעשות זאת היא באמצעות עבודה דרך חברת השמה pjobs, כמו שנהוג בעבודה בעגלות בחו"ל.

מדינות רבות מציעות עבודות אטרקטיביות לישראלים, אך יש גורמים נוספים שכדאי לשקלל, כמו למשל אם יש לכם דרכון מסוים – קל יותר לקבל אישור לעבודה חוקית באותה מדינה, שליטה בשפה תקל עליכם לייצר קשרים ולהצליח למשל בתחום המכירות ועבודה בעגלות בחו"ל וגם העדפות כלליות כמו סגנון חיים, מזג אוויר וכו' הם גורמים שכדאי להתחשב בהם.

עבודה בעגלות בחו"ל הוא תחום ספציפי מבין כמה אפשרויות לעבודה במכירות לחו"ל ובשנים האחרונות הוא נחשב לאחד ממוקדי המשיכה הגדולים ביותר עבור מי שמעוניינים להרוויח סכומי כסף נאים, בפרק זמן שאיננו ממושך, ללא הכשרה.

בפועל, מדובר בדוכנים או חנויות הנמצאים במרכזי קניות, בהם תמכרו את מוצרי הדוכן ולכן אישיות כריזמטית וניסיון במכירות הם בהחלט יתרון. למרות שזה נשמע פשוט, מדובר בעבודה אינטנסיבית אך מתגמלת ויש לקחת זאת בחשבון.

בין אם תבחרו בעבודה בעגלות או באפיק מכירות אחר, תגלו מגוון רחב של מוצרים – בעיקר מוצרי טיפוח וקוסמטיקה אך לא רק – סיגריות אלקטרוניות, ציורי שמן, צעצועים, אקססוריז ועוד.

לסיכומו של דבר, אם אתם רוצים ליהנות מעבודה מספקת, תגמול נאה ואווירה תוססת – עבודה בחו"ל היא אופציה שכדאי לכם לשקול והטיפים שריכזנו מעלה, יסייעו לכם לעשות זאת כמו שצריך.

שתפו אותנו

מעוניינים לעבוד בחו''ל?
השאירו את הפרטים שלכם,
ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

עבודה בדובאי

עבודה באוסטרליה

עבודה באירופה

עבודה בעגלות

עבודות בחו״ל

שאלות תשובות