5 דברים שצריך לדעת לפני רילוקיישן לפורטוגל

פורטוגל היא מדינה יפהפייה עם אוכלוסייה חמימה ותרבות עשירה. היא גם יעד פופולרי לרילוקיישן, הודות לעלויות המחיה הנמוכות, למערכת הבריאות המצוינת ולאפשרויות התעסוקה הרבות.

אם אתם שוקלים לעשות רילוקיישן לפורטוגל, הנה 5 דברים שחשוב לדעת:

  1. קבלת ויזה

הצעד הראשון בהליך הרילוקיישן לפורטוגל הוא לקבל ויזה. ישנם מספר סוגים של ויזות שניתנות לזרים, בהתאם למטרת הנסיעה שלהם. אם אתם מתכוונים לעבוד בפורטוגל, תצטרכו להגיש בקשה לויזת עבודה. את הבקשה ניתן להגיש בקונסוליה הפורטוגלית במדינה שלכם.

  1. מציאת עבודה

    מציאת עבודה בפורטוגל היא בהחלט אפשרית, אך חשוב להתחיל את החיפוש מוקדם. ישנם מספר אתרי אינטרנט שמפרסמים משרות בפורטוגל, כמו גם חברות השמה שמתמחות בהשמה של זרים בחול (עבודה בחו״ל).

  2. למד את השפה הפורטוגזית

השפה הפורטוגזית היא השפה הרשמית של פורטוגל, והיא גם השפה המדוברת במדינות רבות בדרום אמריקה. למרות שאפשר למצוא אנשים שמדברים אנגלית בפורטוגל, חשוב ללמוד את השפה הפורטוגזית כדי להסתגל לחיים במדינה. ישנן מספר דרכים ללמוד את השפה הפורטוגזית, כולל שיעורים פרונטליים, שיעורים מקוונים ותוכניות לימוד עצמאיות. חשוב לבחור את הדרך המתאימה לכם ולתקציב שלכם.

לימוד השפה הפורטוגזית הוא צעד חשוב בהכנה לרילוקיישן לפורטוגל. זה יעזור לכם לתקשר עם המקומיים, להסתדר במדינה וליהנות מהחיים בפורטוגל.

רילוקיישן פורטוגל
רילוקיישן פורטוגל
  1. הסתגלות לחיים בפורטוגל

החיים בפורטוגל שונים מאוד מהחיים בישראל. חשוב לתת לעצמכם זמן להסתגל לשפה, לתרבות ולדרך החיים הפורטוגלית. זה יכול להיות קצת מאתגר בהתחלה, אבל עם קצת סבלנות ותעוזה, אתם בטוח תתאהבו בפורטוגל!

טיפים נוספים לפני הרילוקיישן

  • עשו קצת מחקר על המדינה והתרבות שלה. זה יעזור לכם להבין למה לצפות ולהימנע מטעויות.
  • אל תפחדו לבקש עזרה. ישנם מספר ארגונים וקהילות שמסייעים לזרים להסתגל לחיים בפורטוגל.
  • קבלו את הדברים כפי שהם. פורטוגל היא מדינה נהדרת, אבל היא לא מושלמת. חשוב לקבל את הדברים כפי שהם ולהסתגל לחיים במקום חדש.

5. קבלת ביטוח רפואי

ביטוח רפואי הוא חיוני לכל מי שמתכנן לעשות רילוקיישן לפורטוגל. המערכת הבריאות הפורטוגלית היא ציבורית ומספקת שירותים איכותיים, אך היא אינה חינמית. זרים המתגוררים בפורטוגל חייבים לרכוש ביטוח רפואי פרטי כדי לקבל טיפול רפואי.

ישנם מספר חברות ביטוח רפואי שמציעות פוליסות לזרים המתגוררים בפורטוגל. חשוב לבחור פוליסה שמתאימה לצרכים שלכם ולתקציב שלכם.

קבלת ביטוח רפואי הוא צעד חשוב בהכנה לרילוקיישן לפורטוגל. זה יבטיח שתקבלו את הטיפול הרפואי שאתם זקוקים לו, אם חלילה תזדקקו לו. תוכלו לראות עוד על ביטוח רפואי בחו״ל

רילוקיישן לפורטוגל יכולה להיות חוויה מדהימה. עם קצת תכנון והכנה, אתם יכולים להבטיח שהמעבר שלכם יהיה חלק ומוצלח.

רילוקיישן-לפורטוגלֿ
רילוקיישן-לפורטוגלֿ
מידע נוסף

שתפו אותנו

מעוניינים לעבוד בחו''ל?
השאירו את הפרטים שלכם,
ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

עבודה בדובאי

עבודה באוסטרליה

עבודה באירופה

עבודה בעגלות

עבודות בחו״ל

שאלות תשובות