עבודה בעגלות

עבודה בחו"ל עבור ישראלים רבים פירושה עבודה בעגלות. שואלים את עצמכם מהי עבודה זאת? האם היא מתאימה לכם? כמה בכלל מרוויחים? לא ניתן לכם להתחבט זמן רב בשאלות אלו. פנו 4 דקות מזמנכם לקריאת המאמר הבא ותקבלו תשובה מקיפה לכל שאלה בנושא עבודה בעגלות בחו"ל. וכדי שלא לרתום את העגלה לפני הסוס, גילוי נאות: אפשר לעשות כסף באמצעות עבודה בעגלות. אם נדייק, הרבה כסף.

ההיסטוריה של בעל עגלה

בעבר, בעל עגלה היה הדרייבר של ימינו, הוא ישב במושב הקדמי של העגלה וידיו היו אחוזות במושכות לכוון את הסוסים הרתומים לעגלה ובכך להוביל נוסעים אל יעדם.
כיום, עבודה בעגלות מתארת משרה מסוג שונה לחלוטין. אחת המשרות  הכי נפוצות היום בחו"ל עבור ישראלים הינה עבודה הנ"ל. עבודה בעגלות הינה עבודה במכירות המתקיימת בדוכנים נייחים הנמצאים בקניונים מרכזיים ובאתרי קניות.

מהי עבודה בעגלות?

עבודה בעגלות כוללת פעולה אקטיבית של מכירה לעוברים ושבים בקרבת הדוכן ודורשת מהמוכר להציע באופן יזום את מרכולתו.

מה ניתן למכור בעגלות?

ובכן, ישנן אפשרויות מכירה רבות בעגלות ובדוכנים כדוגמת: מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, מוצרים מים המלח, צעצועים, גאדג'טים, סבונים, סיגריות אלקטרוניות, אביזרים גדולים וכל מוצר אחר בעל פוטנציאל מכירתי גבוה.

כיצד נבחרים המוצרים למכירה בעגלות?

בעל העגלה שהוא גם מנהל העבודה שלכם, לרוב יערוך סקר שוק מעמיק ויבדוק נתוני צריכה ורכישה קודמים של המוצר וכן הרגלי שימוש ופופולריות (ב-2017 לדוג', קמעונאים ישראלים עסקו במכירת ספינרים בהמוניהם – הלהיט הכי פופולרי דאז).
כמו כן בחירת המוצרים הרלוונטיים תיעשה על פי עונת השנה והתקופה (כך בזמן התפשטות הקוביד 19 נמכרו בקבוקוני אלכוג'ל, מסיכות וכפפות), הכל לפי העיתוי ומידת העניין הציבורי שיש במוצר.

למי מתאימה עבודה בעגלות?

עבודה מסוג זה נושאת אופי אינטנסיבי וממושך ומתאימה בעיקר לבעלי יכולות אינטראקציה חברתית, תקשורת בין אישית ברמה גבוהה, אמביציה וכושר שכנוע. מסוגלים למכור תבן לגרים בעפריים? אם כך התפקיד מתאים לכם בדיוק. תוכלו למצות ולממש את כישוריכם באמצעות מכירה ממוקדת של מוצרים ושירותים. הכינו את עצמכם גם לקבלת סירוב ולהתנהלות אסרטיבית מול לקוחות טרחנים או מלאי תלונות.
עובדים בעגלות נדרשים לתודעת שירות גבוהה, דיבור וקבלת קהל בנעימות לצד יכולת אסרטיביות. עבודה בעגלות מתאימה עבור בעלי ביטחון עצמי גבוה המעזים להציע מוצרים לעוברים ושבים מבלי לחשוש מתגובות פחות סימפטיות כמו: סירוב, ביטול ואף גילויי כוחנות מילוליים.

אם זאת, אינה מתאימה לכל אחד, בהחלט לא. אם אתם נרתעים מלגייס אנשים לרכוש מוצרים או שאינכם מסוגלים להיענות בשלילה, העבודה הזו אינה מיועדת עבורכם. אבל, אל דאגה, שוק העבודה בחו"ל מלא במשרות נוספות שיוכלו להתאים במדויק עבורם. צרו קשר עם pjobs ואנחנו נדאג למצוא לכם עבודה תפורה לפי מידותיכם.

עבודה בעגלות – האם נדרש ניסיון מקדים?

לא. אין הכרח להציע מועמדות לעבודה דווקא עם רזומה ובו ניסיון תעסוקתי בתחום, שכן חברות רבות מציעות לאנשי המכירות קורס הכשרה מקדים על חשבונן. בנוסף, ניתן להגיע לעבודה חסרי ניסיון ותוך כדי תנועה בשטח לקלוט את אופי המשרה, סוג התקשורת הנדרש עם אנשי המקום כרוכשים פוטנציאליים, פרקטיקה במכירות וטיפים להתייעלות. אם יש לכם את זה, ככל הנראה שתתקבלו במהירות ותוכלו לעשות חיל בתחום, גם בלי עבר של אנשי מכירות.

סדר יום אופייני למוכר בעגלות

נקדים לציין כי המשכורת עבור עבודה בעגלות נקבעת על פי רמת המכירות החודשית שלכם – ככל שתמכרו יותר כך השכר בסוף החודש המועבר חשבון העו"ש יהיה גבוה יותר. צורת עבודה זו מעודדת מכירה אינטנסיבית ואופי עבודה שמגייס מוטיבציה ורצון לעשות עוד כסף בפרק זמן קצר ככל האפשר.

מוכרים בעגלות קמים ליום עבודה בשעה 8:00-9:00 בבוקר ונוסעים לעבודה בתחבורה ציבורית/רכב החברה. מיקום המגורים יהיה קרוב ככל האפשר לקניון או למרכז הקניות בו תתבצע העבודה במטרה לחסוך זמן עבודה יקר.

באזור השעה 10:00 הקניון מתחיל להיות הומה אדם ואז מתחילה העבודה. העבודה כוללת כאמור פניה אקטיבית ללקוחות פוטנציאליים, שכנוע מילולי והדגמה מעשית של המוצר אפילו על ידי שימוש של המוכר עצמו.

זמן משמרת ממוצעת נמשך כ-8-9 שעות. בסיום המשמרת תפקיד העובד לארגן את הדוכן הנייח ולסדר את העגלה באסתטיות רבה ונראות מזמינה לקראת היום הבא.

משעות אחה"צ אתם כבר חופשיים לנפשכם לנצל את ארץ היעד לבילויים וחוויות.

נציין כי לפני הכניסה לעבודה אתם תודרכו כיצד לפנות לקונים בצורה משכנעת, איך לתאר מנפלאות המוצר וכיצד לסגור עסקה. ההכשרה תהיה על חשבון המעסיק בכפוף לתנאי החוזה.

מה הרווח הצפוי בעבודה בעגלות?

השכר החודשי המובטח בעבודה בעגלות נגזר מרמת המכירות אותן השגתם באותו חודש. צורת עבודה זו נחשבת לאפקטיבית, ממריצה ומלווה בסיפוק רב כיוון שהיכולת להשיג יותר ויותר גורמת למוכרים למקסם את יכולות עבודתם ולהשתמש במקסימום כישוריהם על מנת לסגור עסקאות.

למעשה, הממוצע של הרווחים בתחום נעים בין 4,000-10,000 דולר כאשר בערבי חגים ובזמנים מיוחדים הרווח עשוי להיות גבוה הרבה יותר.

מלבד תשלום של תמריצים ובונוסים ישנן חברות שתצענה לכם שכר מינימום בכל מקרה מה שמבטח אתכם בחודשים בהם רמת הביקוש למוצרים נמוכה.

בנוסף, חברות מסוימות תבטחנה את תשלום דמי הטיסה בתמורה להתחייבות לעבודה של מספר חודשים מטעם החברה.

טרם חתימת חוזה בררו האם קיים סעיף של תשלום שכר מינימום וכן מה גובה העמלות ותקרת השכר בעבודה בעגלות הנבחרת.

pjobs – בואו לקפוץ על העגלה

אנחנו pjobs ואנחנו מומחים בסידור עבודה בעגלות ולא רק עבור ישראלים בחו"ל, מלאו טופס באתר שלנו ואנחנו נמצא לכם עבודה בחו״ל בעגלות שתמלא לכם עגלות של כסף בחזרה הביתה.

שתפו אותנו

מעוניינים לעבוד בחו''ל?
השאירו את הפרטים שלכם,
ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

עבודה בדובאי

עבודה באוסטרליה

עבודה באירופה

עבודה בעגלות

עבודות בחו״ל

שאלות תשובות